GHEE

Polární máslo Ghee – bez laktózy

Naše firma používá to nejkvalitnější máslo z Finska. Máslo se vyrábí z kravského mléka – od krav, které jsou neustále na venkovních pastvách. Přepuštěním získáme kvalitní produkt vhodný do našich kuchyní, na kterém můžeme smažit bez připalování, dále pak péct a dusit. Toto máslo je prevencí proti srdečním onemocněním, obsahuje vitamíny (A, B, E) a minerály. 

Podle ajurvédských pozorování a vědeckých výzkumů, Ghee snižuje hladinu cholesterolu v krvi a čistí cévy. Zároveň napomáhá detoxikaci, neboť váže jedy, které jsou rozpustné v tucích, a odvádí je z těla ven. Celkově máslo Ghee zlepšuje chuť a nutriční hodnotu potravin, protože obsahuje fenolické antioxidanty, které zvyšují léčivou kvalitu jídla. Ghee napomáhá lepšímu trávení, díky schopnosti aktivovat zažívací procesy. 

Chilli Ghee

Vhodné pro přípravu steaků a při restování masa do směsí, díky své nezaměnitelné chuti. Lze na něm opéci toasty nebo chléb na bruschettu. Snižuje hladinu cholesterolu. 

 

Bylinkové Ghee

Užívá se zejména pro hotovou směs na špagety nebo na ryby. Lze ho též dodat na základ pro přípravu leča nebo jiné zeleninové směsi. Má charakteristickou chuť po oříškách. Snižuje hladinu cholesterolu. 

 

Česnekové Ghee

Na tomto másle lze smažit chléb na topinky, toasty a krutony. Užívá se pro základ do krémové a zeleninové polévky nebo jako jíška. Dále pak i pro pečená masa. Snižuje hladinu cholesterolu.

 

Vanilkové Ghee

Tento typ másla je vhodný pro sladkou kuchyni, zejména do kynutých, ale i třených těst. Přidává se do restovaných jablek a závinů. Rozpuštěné máslo se využívá na potření výrobků před pečením (vánočka apod.). Lze na něm smažit koblihy a palačinky. Toto máslo přináší neobyčejný kulinářský zážitek a znamenitou chuť. 

 

Ghee

Toto máslo je bez příchutě, určeno zejména pro malé děti. Jedná se o nejčistější formu másla zbaveného bílkovin. Restují se na něm základy pro polévky a jíšky. 

  • Facebook Crioso Chocolate
  • YouTube CriosoChocolate

©2017 Crioso Chocolate

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now